Placeholder

Kibuvitsamari

6.50 

Teaduslik:
Sisaldab C-vitamiini apelsinist 10 korda rohkem, B-vitamiini, karotenoide (toidab nahka ja aitab päevitades pruunil jumel tekkida), kõiki vajalikke mineraalaineid (kaltsium, kaalium, kloor, magneesium, forsfor, naatrium, vask, raud, väävel, tsink, räni, jood, alumiinium jm). Põletikku ja külmetust ennetav ning leevendav.

Rahvatarkus:
Kohas, kus metsik armastus elab, seal hakkab vohama ka kibuvits. Ta levitab hõrku ja vastupandamatut aroomi, mille sees mesilased maialt sumisevad. Kibuvits on metsiku armastuse sümboliks.  Rakud avanevad ja imavad endasse seda värvi, lõhna ja ilu. Süda avaneb ja naudib seda imepeent vibratsiooni.

Kibuvitsamarja on umbes 240ml, 50g. Sellest saab teha umbes 10 tassi teed.

Tootekood: a3e970fe9c55 Kategooria:

Kirjeldus

Teaduslik: Sisaldab C-vitamiini apelsinist 10 korda rohkem, B-vitamiini, karotenoide (toidab nahka ja aitab päevitades pruunil jumel tekkida), kõiki vajalikke mineraalaineid (kaltsium, kaalium, kloor, magneesium, forsfor, naatrium, vask, raud, väävel, tsink, räni, jood, alumiinium jm). Põletikku ja külmetust ennetav ning leevendav. Rahvatarkus: Kohas, kus metsik armastus elab, seal hakkab vohama ka kibuvits. Ta levitab hõrku ja vastupandamatut aroomi, mille sees mesilased maialt sumisevad. Kibuvits on metsiku armastuse sümboliks.  Rakud avanevad ja imavad endasse seda värvi, lõhna ja ilu. Süda avaneb ja naudib seda imepeent vibratsiooni. Kibuvitsamarja on umbes 240ml, 50g. Sellest saab teha umbes 10 tassi teed.