Placeholder

Teemaitsete komplekt

54.00 

Stiilne disainielement sinu kööki, elutuppa või kontorisse, millega saab luua 1000 erineva maitsega teed!

Komplektis on 5 komponenti: Pikaleheline münt (20g), Astelpajumari (50g), Jasmiiniõis (20g), Pohlaleht (20g) ja Kaneelilaast (85g). Kõik teekomponendid on pärit puhtast loodusest!
Iga maitsegrupp on ise värvi. Segades erinevat värvi komponente saab luua uusi teemaitseid, mida ei ole varem kogenud. 

Kõik puitosad on männipuidust, viimistletud vesialuselise peitsi ja linaõliga, mis on mõeldud toiduainetega kokkupuutumiseks. Kaantel on tihendiks puuvillane nöör. Graveeringud kaantele ja puitalusele on tehtud laseriga.

Komplektis on kaasas juhend, mis jagab teemeistri oskusteavet, kuidas lihtsalt uusi teemaitseid luua. Selle raskesti kättesaadava info jaoks on puitalusel eraldi pilu, kuhu saab koguda ka oma lemmikuid teeretsepte.

Tasuta transport üle Eesti!

Tootekood: eabfc43bbca5

Kirjeldus

Stiilne disainielement sinu kööki, elutuppa või kontorisse, millega saab luua 1000 erineva maitsega teed! Komplektis on 5 komponenti: Pikaleheline münt (20g), Astelpajumari (50g), Jasmiiniõis (20g), Pohlaleht (20g) ja Kaneelilaast (85g). Kõik teekomponendid on pärit puhtast loodusest! Iga maitsegrupp on ise värvi. Segades erinevat värvi komponente saab luua uusi teemaitseid, mida ei ole varem kogenud.  Kõik puitosad on männipuidust, viimistletud vesialuselise peitsi ja linaõliga, mis on mõeldud toiduainetega kokkupuutumiseks. Kaantel on tihendiks puuvillane nöör. Graveeringud kaantele ja puitalusele on tehtud laseriga. Komplektis on kaasas juhend, mis jagab teemeistri oskusteavet, kuidas lihtsalt uusi teemaitseid luua. Selle raskesti kättesaadava info jaoks on puitalusel eraldi pilu, kuhu saab koguda ka oma lemmikuid teeretsepte. Originaalseid teemaitseid saab avastada nii iseseisvalt kui ka teeklubis Tasuta transport üle Eesti!