Jõulud

9.50 

Jõulud 2019

Kõik väikesed ja suured imed jõuavad sinuni, kui sa selleks valmis oled, täites su rajad kuldse tähesajuga.

Õun, kaneel, apelsinikoor, rooibos ja põldmarjaleht loovad täidlaselt magusa tee.

Tootekood: Jõuluime Kategooria:

Kirjeldus

Jõulud 2019

Kõik väikesed ja suured imed jõuavad sinuni, kui sa selleks valmis oled, täites su rajad kuldse tähesajuga.

 

Jõululuuletus

Jõuluajal juhtuvad imed!
Kui sa just ei taha, siis ei märka,
või kui muudkui voodis pöialt imed,
siis sa imeajaks vist ei ärka …

Jõuluajal juhtuvad imed,
Ingleid ringleb õhutsi ja maatsi…
Piparkookidele pandi nimed –
nüüd meist keegi süüa neid ei raatsi!

 

Jõulud olid saabunud

Väikeses linnakeses olid tänavad sagimist täis. Kõik inimesed ruttasid kusagile. Mõnel oli vaja veel viimased kingitused osta, teised ruttasid kuuske ostma. Kodudes käis kibekiire koristamine, maja kaunistamine ja toitude valmistamine. Kõigil oli kuhugi kiire ja rutt. Üks väike tüdruk sibas ema käevangus koos emaga veel viimaseid toimetusi tegema. Ema ruttas kiiresti ja tüdruk pidi peaaegu jooksma, et talle järgi jõuda. Ema kiirustas ja pahandas, et tütar ei jõua temaga sammu pidada. Kõik kiired ostud tuli veel teha ja kodus ootasid toimetused. Tüdruk soovis peatuda ja vaadata erinevaid kaunistatud vaateaknaid, uurida, mida inimesed teevad, maitsta pakutavaid jõulutoite ja silmitseda kaunistatud jõulukuuski.

Korraga ütles ema tüdrukule:”Istu siia poe ukse taha pingile ja oota pisut, ma teen ostud ära ja siis saame edasi rutata.”

Ema sisenes poodi ja tüdruk istus pingile. Natukese aja pärast istus tema kõrvale üks mees. Sellel mehel oli suupill käes ja ta istus ja vaatas möödujaid samamoodi nagu tüdrukki. Koos istusid nad vaikides. Korraga ütles tüdruk: “Palun mängi oma suupillil mõnda jõululugu.” Mees pani pilli suule ja hakkas mängima “Püha ööd”. Pillihelid kajasid läbi õhu, täitsid kogu selle piirkonna, kus mees ja tüdruk istusid. Korraga vaibus otsekui kogu linnas rutt ja askeldamine. Mitmed inimesed jäid seisma ja kuulatma. Mõned hakkasid kaasa laulma. Kõik inimesed said kaasa haaratud sellest pillimängust ja laulust. Korraga avanes otsekui taevas ja kõiki inimesi valdas suur, sügav rahu. Otsekui aeg oleks seisma jäänud. Laul helises ja kõik said osa sellest tõelisest jõulurahust, otsekui Jõululaps oleks tulnud maa peale inimeste juurde. Korraga said inimesed aru tõelisest jõulumõttest.

 

Tee koostis:

Õun, kaneel, apelsinikoor, rooibos ja põldmarjaleht loovad täidlaselt magusa tee.

Selle tee ostuga annad tööd kerge vaimse puudega inimestele Merimetsa Tugikeskuses. Nii aitad ka neil teha toredad jõulud.

Kui soovid kinkida seda kolleegidele või klientidele, vaata ärikingituste kohta siit

Topsi mahub 70g teesegu, millest saab teha 10 tassi teed

Telli kokku vähemalt 30 EUR eest ja Omniva pakiautomaati toomine on Sulle TASUTA

Tellides tööpäeval kuni kell 16 jõuame paki teele panna samal päeval ja Smartpostiga jõuab kohale järgmisel päeval. Nädalavahetusel tehtud tellimus jõuab kohale hiljemalt teisipäeval.

English version